Hlubocké Princezny - Nabídka

Hlubocké Princezny - mažoretky z Hluboké nad Vltavou

Hlubocké Princezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouHlubocké Princezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouHlubocké Princezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouHlubocké Princezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouHlubocké Princezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouHlubocké Princezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouHlubocké Princezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouHlubocké Princezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouHlubocké Princezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouHlubocké Princezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouHlubocké Princezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouHlubocké Princezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouHlubocké Princezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouHlubocké Princezny - mažoretky z Hluboké nad Vltavou
Hlubocké Princezny - mažoretky z Hluboké nad Vltavou » Nabídka
 

Haka Boys

Hlubocké Princezny - mažoretky z Hluboké nad Vltavou - Haka BoysSkupina Haka Boys je čistě pánská (až na vyjímky, kdy občas hostuje nějaká ta tanečnice)
Chlapi mají jméno podle našeho prvního vystoupení, což byl bojový tanec Haka z Nového Zélandu.
Každý rok ale připravují nový zábavný program, kterým chtějí pobavit nejen diváky, ale také sebe. Každý rok je jiné téma, ale vždy se jedná o taneční vystoupení, parodii na známé melodie.

 

Světelná show

Hlubocké Princezny - mažoretky z Hluboké nad Vltavou - Světelná showNaším novým vystoupením je vystoupení ve tmě s názvem Světelná show. Vystupujeme se speciálními svítícími hůlkami a vystoupení se odehrává ve tmě. Hůlky dělají krásné barevné efekty. Za 6 let našeho působení na jihu Čech s těmito hůlkami jsme již objeli spoustu maturitní plesů, reprezentačních plesů měst a obcí, hasičských a jiných akcí. Program je temperamentní a zajímavý pro všechny diváky.

 

Moderní skladby

Hlubocké Princezny - mažoretky z Hluboké nad Vltavou - Moderní skladbyNaše skupiny každý rok připravují nejméně dvě nové moderní skladby.
Pidiprincezničky, Miniprincezničky, Princezničky, Princezny i Andílci se vám rádi představí se svými výkony. Zpestřujeme slavnosti, plesy, dětské akce, ale také jezdíme s programem do domova důchodců nebo na charitativní akce.

 

Dechové skladby

Hlubocké Princezny - mažoretky z Hluboké nad Vltavou - Dechové skladbySamozřejmě v našem repertoáru jsou také skladby dechové, dokážeme připravit program na jakoukoliv dechovou skladbu, například Škoda lásky, Zůstaň tu s námi, Muziky Muziky, Vjezd Gladiátorů, Fanfárový pochod, Semper Avanti... Rády se zúčastníme oslav města, dechovkových festivalů, promo akcí, průvodů a oslav města či plesu nebo zábavy.