Hlubocké Princezny - O nás

Hlubocké Princezny - mažoretky z Hluboké nad Vltavou

Hlubocké Princezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouHlubocké Princezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouHlubocké Princezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouHlubocké Princezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouHlubocké Princezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouHlubocké Princezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouHlubocké Princezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouHlubocké Princezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouHlubocké Princezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouHlubocké Princezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouHlubocké Princezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouHlubocké Princezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouHlubocké Princezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouHlubocké Princezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouHlubocké Princezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouHlubocké Princezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouHlubocké Princezny - mažoretky z Hluboké nad Vltavou
Hlubocké Princezny - mažoretky z Hluboké nad Vltavou » O nás
 

Z historie

Založení mažororetek je datováno k 1.květnu 2003 a od té doby máme za sebou mnoho vystoupení. V původní skupině bylo 13 děvčat převážně z Hluboké nad Vltavou. Cvičení probíhalo pod širým nebem, na silnici. Scházely jsme se v sobotu dopoledne a trénovaly jsme asi necelé 3 měsíce na naše první vystoupení. V září 2003 jsme se přidaly k TJ Sokol Hluboká nad Vltavou a díky tomu jsme mohly využívat místní sokolovnu. Tak tomu bylo až do roku 2011, kdy bylo založeno samostatné občanské sdružení. Během našeho působení jsme vystřídaly spoustu kostýmů.
S příchodem nových členů se mažoretky rozdělily na dvě skupiny, menší Princezničky a starší Princezny. V roce 2009 už bylo členů tolik, že jsme se rozrostly o další oddíl Princezničky II. Také v roce 2009 se pár maminek rozhodlo, že podpoří v soutěžích své dcery a založily jsme tým dospělých žen - Andílci. Služebně nejmladším týmem jsou Miniprincezničky, založené v roce 2010. Zde jsou nejmenší dětičky již od 3 let.
Na začáku roku 2012 čítaly Miniprincezničky 25 členů a tak muselo dojít k rozdělení a vytvoření dalšího samostatného týmu. Nejmladší předškolní děti se řadí do skupiny Pidiprincezničky, děti z 1. a 2. tříd jsou v původní skupině Miniprincezničky.

 

...zpět